Współpraca

Swoją przyszłość wiążę z tenisem, dlatego mogę zapewnić, że wpisy będą dosyć regularnie zamieszczane na blogu. Ze swojej strony mogę zagwarantować rzetelność, profesjonalizm, pasję i kreatywne, świeże podejście do tenisa, zbudowane na licznych doświadczeniach z czołowymi trenerami, tenisistami i tenisistkami świata oraz na nieustającej nauce i ciągłym rozwijaniu swoich umiejętności.

Chętnie będę reklamował i rekomendował produkty, usługi, szkoły tenisowe, portale, które są zgodne z moimi wartościami i upodobaniami. Zrobię co w mojej mocy, aby wszystkie wpisy sponsorowane, konkursy, kampanie reklamowe z wykorzystaniem wizerunku, banery, wyjazdy, recenzje, relacje i spotkania przyciągały szerokie grono Czytelników. Nawiążę również współpracę na rzecz pisania artykułów tenisowych do różnego rodzaju magazynów czy czasopism. Istnieje także możliwość umieszczenia, któregoś z moich wpisów na łamach konkretnego magazynu czy portalu tenisowego, oczywiście po wcześniejszej konsultacji. Chcę jednak podkreślić, że pomimo całej przyjemności z prowadzenia bloga i wszystkich możliwości nieustannego polepszania jakości mojego tenisowego życia, nie traktuję blogowania jedynie jako działania hobbystycznego. Każda propozycja, która pojawi się będzie rozpatrywana indywidualnie. Wpisy promuję na blogu i w mediach społecznościowych na Facebooku na profilach Dariusz Lipka, Tenis a Psychologia, Trening życia. Po drugiej stronie rakiety oraz na Instagramie @dariuszlipka87. Nie współpracuję na podstawie wymiany banerów, także proszę o nie wysyłanie takich propozycji. Baner na blogu chętnie zamieszczę w zamian za konkretną kwotę. Jestem uczciwy i zależy mi na tym, aby współpraca była owocna i opłacała się zarówno jednej, jak i drugiej stronie.

Innym blogiem, na którym gościnnie dodaje wpisy jest The Lipka Impact, prowadzony przez moją żonę Karolinę.

W celu nawiązania współpracy na blogu oraz poza nim proszę o przesłanie e-maila pod adres: kontakt@dariuszlipka.com lub o zapoznanie się z warunkami współpracy na stronie DariuszLipka.com

Wkrótce zamieszczę tutaj zdjęcie z liczbą odwiedzin bloga z ostatnich miesięcy. Poniżej firmy z którymi współpracuję lub z którymi miałem okazję współpracować.

 

Mój sponsor sprzętu tenisowego oraz ubioru sportowego:

10847944_10152966219081388_2112946780928745084_n

Dla tego wyjątkowego dwumiesięcznika napisałem artykuł o historii tenisa:

11898662_762454837209962_5945997137812110305_n

 

 

Reklamy